Wycieczka do UDS w Nowym Kawęczynie

16 marca 2018 r. uczniowie klasy pierwszej w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej uczestniczyli w wycieczce programowej do firmy UDS w Nowym Kawęczynie. Wyjazd uczniów to jeden z elementów współpracy w ramach podpisanej umowy między szkołą a firmą UDS.  Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Pod okiem pani Emilii Pawlak zostali zapoznani z procesem produkcyjnym począwszy od otrzymania projektu graficznego aż do uzyskania wyrobu gotowego do wysyłki dla klienta końcowego. Uczniowie zwiedzili magazyn drukarni i surowca, hale sztancowania i pakowania oraz działy CTP i logistyki.

Równolegle pod okiem pani Ewy Grzywacz odbywały się warsztaty, podczas których wykazywali się sprawnością manualną przy składaniu gotowych produktów.

Całość dopełniła prezentacja firmy przygotowana przez panią Emilię Pawlak.

468 ad