Dzień otwarty w oddziale prewencji łódzkiej policji

Dzień Otwarty Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.
Dnia 25 kwietnia 2018 roku uczniowie klas mundurowych naszej szkoły pod opieką pań : Małgorzaty Staniszewskiej- Karwat, Teresy Kowara oraz Jolanty Strojek uczestniczyli w Dniu Otwartym OPP w Łodzi.
Uczniowie podczas wizyty zostali zapoznani ze specyfiką służby w Policji, obejrzeli sprzęt i wyposażenie Oddziału Prewencji Policji KWP w Łodzi. Jedną z atrakcji był pokaz oraz udział w torze przeszkód dla kandydatów do służby w Policji. Uczniowie naszej szkoły pokazali swoje możliwości, osiągając bardzo dobry czas -1,21 min. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz pododdziału antyterrorystycznego. Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu z nadzieją, że za rok znów pojedziemy na Dzień Otwarty OPP w Łodzi.

Więcej zdjęć na stronie RadioLodz.pl i telewizji TVP Łódź

468 ad