Graficy – zajęcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

Harmonogram zajęć DTP i ECDL grupa 4 w 2018 r.
Harmonogram zajęć ECDL grupa 3 w 2018 r.
Harmonogram zajęć DTP i ECDL grupa 3 w 2017 r.
Lista osób uczęszczających na zajęcia ECDL grupa 3 rok szkolny 2017/2018

Kurs ECDL – grupa III, rok szkolny 2017/2018

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Bieżuńska Aleksandra
  4. Ferfet Jakub
  5. Gajewska Magdalena
  6. Grzelecki Kamil
  7. Jakubczak Martyna
  8. Jaśniewska Wiktoria
  9. Kordasiński Patryk
  10. Lewandowski Damian
  11. Lichman Katarzyna
  12. Stolla Krzysztof
  13. Szymański Jan
  14. Zawadzki Jakub

 

Załącznik:

Lista osób uczęszczających na zajęcia ECDL grupa 3 rok szkolny 2017/2018

Lista osób uczęszczających na zajęcia DTP grupa 3 rok szkolny 2017/2018

Kurs DTP – grupa III, rok szkolny 2017/2018

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Bieżuńska Aleksandra
  4. Ferfet Jakub
  5. Gajewska Magdalena
  6. Grzelecki Kamil
  7. Jakubczak Martyna
  8. Jaśniewska Wiktoria
  9. Kordasiński Patryk
  10. Lewandowski Damian
  11. Lichman Katarzyna
  12. Półtoraczyk Wiktoria
  13. Stolla Krzysztof
  14. Szymański Jan
  15. Trzmielewska Marta
  16. Woźniak Lidia
  17. Zawadzki Jakub

 

Załącznik:

Lista uczniów DTP rok szkolny 2017/2018

Lista osób uczęszczających na zajęcia DTP grupa 3 rok szkolny 2017/2018

Kurs DTP – grupa III, rok szkolny 2017/2018

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Bieżuńska Aleksandra
  4. Ferfet Jakub
  5. Gajewska Magdalena
  6. Grzelecki Kamil
  7. Jakubczak Martyna
  8. Jaśniewska Wiktoria
  9. Kordasiński Patryk
  10. Lewandowski Damian
  11. Lichman Katarzyna
  12. Półtoraczyk Wiktoria
  13. Stolla Krzysztof
  14. Szymański Jan
  15. Trzmielewska Marta
  16. Woźniak Lidia
  17. Zawadzki Jakub

 

Załącznik:

Lista uczniów DTP rok szkolny 2017/2018

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nowy harmonogram pracy – zajęcia DTP i ECDL
Podział na grupy – zajęcia z zakresu DTP (grafika komputerowa)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

 

Grupa I 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magdalena
  3. Kowara Marcel
  4. Krawczyk Dominika
  5. Lewicki Arkadiusz
  6. Madej Kacper
  7. Mikituła Sebastian
  8. Pawłowski Rafał
  9. Reszka Daniel
  10. Seferyński Jakub
  11. Woźniak Gabriel
  12. Zbudniewek Mateusz

 

Grupa II 

  1. Kopczyński patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk
  6. Baczyński Krystian
  7. Duda Mateusz
  8. Fijałkowska Anna
  9. Kowalski Damian
  10. Kowalski Marcin
  11. Łachacz Patryk
  12. Neubart Maciej
  13. Supeł Krzysztof
Podział na grupy – zajęcia z zakresu ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

 

Grupa I 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magdalena
  3. Kowara Marcel
  4. Krawczyk Dominika
  5. Lewicki Arkadiusz
  6. Madej Kacper
  7. Mikituła Sebastian
  8. Pawłowski Rafał
  9. Reszka Daniel
  10. Seferyński Jakub
  11. Woźniak Gabriel
  12. Zbudniewek Mateusz

 

Grupa II 

  1. Kopczyński patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk
  6. Baczyński Krystian
  7. Duda Mateusz
  8. Fijałkowska Anna
  9. Kowalski Damian
  10. Kowalski Marcin
  11. Łachacz Patryk
  12. Neubart Maciej
  13. Supeł Krzysztof
Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie DTP (grafika komputerowa)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

 

Klasa IbT

 

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Ferfet Jakub
  4. Fijałkowski Jarosław
  5. Gajewska Magda
  6. Jakubczak Martyna
  7. Jaśniewska Wiktoria
  8. Kordasiński Patryk
  9. Lewandowski Damian
  10. Lichman Katarzyna
  11. Półtoraczyk Wiktoria
  12. Szymański Jan
  13. Trzmielewska Marta
  14. Woźniak Lidia
  15. Zawadzki Jakub
  16. Wójcicka Karolina

 

Klasa IIbT

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magda
  3. Krawczyk Dominika
  4. Lewicki Arek
  5. Madej Kacper
  6. Pawłowski Rafał
  7. Reszka Daniel
  8. Seferyński Jakub
  9. Woźniak Gabriel
  10. Zbudniewek Mateusz

 

Klasa IIIbT

  1. Kopczyński Patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk

 

Klasa IVbT

  1. Baczyński Krystian
  2. Duda Mateusz
  3. Fijałkowska Anna
  4. Kowalski Damian
  5. Kowalski Marcin
  6. Łachacz Patryk
  7. Neubart Maciej
  8. Supeł Krzysztof
Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie ECDL

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

 

Klasa IbT

 

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Fijałkowski Jarosław
  4. Gajewska Magda
  5. Jaśniewska Wiktoria
  6. Lewandowski Damian
  7. Lichman Katarzyna
  8. Szymański Jan
  9. Wójcicka Karolina

 

Klasa IIbT

 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magda
  3. Krawczyk Dominika
  4. Lewicki Arek
  5. Madej Kacper
  6. Pawłowski Rafał
  7. Reszka Daniel
  8. Seferyński Jakub
  9. Woźniak Gabriel
  10. Zbudniewek Mateusz

 

Klasa IIIbT

 

  1. Kopczyński Patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk

 

Klasa IVbT

 

  1. Baczyński Krystian
  2. Duda Mateusz
  3. Fijałkowska Anna
  4. Kowalski Damian
  5. Kowalski Marcin
  6. Łachacz Patryk
  7. Neubart Maciej
  8. Supeł Krzysztof
Harmonogram pracy – zajęcia DTP

listopad – grudzień 2016 r.

 

Lp. Grupa Data zajęć Godziny zajęć Liczba godzin
1.               Grupa II 27.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
2.               Grupa I 28.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
3.               Grupa II 7.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
4.               Grupa I 8.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
5.               Grupa II 10.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
6.               Grupa I 14.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
7.               Grupa II 15.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
8.               Grupa I 17.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
9.               Grupa II 21.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
10.            Grupa I 22.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
11.            Grupa II 24.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
12.            Grupa I 28.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
13.            Grupa II 29.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
14.            Grupa I 01.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
15.            Grupa II 05.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
16.            Grupa I 06.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
17.            Grupa II 8.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
18.            Grupa I 12.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
19.            Grupa II 13.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
20.            Grupa I 15.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4

Grupa I – 38 godzin             Grupa II – 38 godzin

Harmonogram pracy – zajęcia ECDL

Listopad – grudzień 2016 r.

 

Lp. Grupa Data zajęć Godziny zajęć Liczba godzin
1.               Grupa I 27.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
2.               Grupa II 28.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
3.               Grupa I 7.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
4.               Grupa II 9.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
5.               Grupa I 10.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
6.               Grupa II 14.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
7.               Grupa I 16.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
8.               Grupa II 17.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
9.               Grupa I 21.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
10.            Grupa II 23.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
11.            Grupa I 24.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
12.            Grupa II 28.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
13.            Grupa I 30.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
14.            Grupa II 01.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
15.            Grupa I 05.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
16.            Grupa II 07.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
17.            Grupa I 8.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4

Grupa I – 34 godziny                       Grupa II – 30 godzin

close
Facebook Iconfacebook like buttonYouTube Icon