Klauzula informacyjna i polityka prywatności

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Zespół Szkół Nr 4 w Skierniewicach, ul. Podkładowa 2.
Współadministratorem danych osobowych jest Urząd Miasta Skierniewice, Wydział Edukacji, z siedzibą w Skierniewicach ul. Senatorska 12.

Z inspektorem danych osobowych można się kontaktować pisemnie na adres mailowy zsz4@o2.pl, bądź telefonicznie 46 833 10 20
Z administratorem może się Pani/ Pan kontaktować pisemnie na adres siedziby administratora, bądź mailowo na adres zsz4@o2.pl
Z współadministratorem może się Pani/ Pan kontaktować pisemnie na adres siedziby, lub mailowo na adres umskier@um.skierniewice.pl

Dane osobowe uczniów przetwarzane są w celu realizacji zadań określonych przepisami prawa- na podstawie art. 6 ust.1 lit. c) Rozporządzenia PE i R (UE)2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (dalej: RODO)- przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze

Dane osobowe będą przechowywane do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa- do końca okresu uczęszczania dziecka do szkoły

Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym- bez podania danych osobowych nie jest możliwe wypełnienie obowiązku edukacyjnego dzieci.

Strona zs4skierniewice.szkola.pl korzysta z usługi Google Analitycs, jest to usługa, która pozwala nam prowadziś statystyki odwiedzin strony zs4skierniewice.szkola.pl. Dzięki niej wiemy ilu uzytkowników odwiedza naszą stronę, a także jakie podstrony są odwiedzana najczęściej a jakie najrzadziej. Gdy pierwszy raz wejdziesz na stronę zs4skierniewice.szkola.pl, serwer zapisze u Ciebie na komputeże małe ciasteczko, dzięki któremu Twoje przejście na inną podstronę strony zs4skierniewice.szkola.pl nie zwiekszy licznika odwiedzin:) Dzięki takim informacjom możemy stale ulepszać stronę i dostosowywać ją do oczekiwań uzytkowników 🙂 Wiecej informacji o usludze Google Analytics możesz znaleźć na stronie Google.

Captcha: